Рішення №267

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХVІ сесії  районної ради VІI скликання

                   16.02.2017 року                                                            № 267-VIІ

Про затвердження Статуту

Левківської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів

Ізюмської районної ради

Харківської області в новій редакції

 

 

Відповідно до Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», рішення І сесії Левківської сільської ради Ізюмського району Харківської області VІІ скликання від 10.11.2015 №12 «Про перейменування вулиць в населених пунктах Левківської сільської ради», з метою приведення установчих документів навчальних закладів Ізюмського району у відповідність до вимог чинного законодавства, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Статут Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області в новій редакції (додається).
  2. Директору Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області подати Статут до сектору з питань державної реєстрації Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області для проведення реєстрації та внесення змін до установчих документів навчального закладу.
  3. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та регуляторної політики, з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики (Тютюнник Л. О.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                     С.Дуванський