Рішення №274

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХVІ сесії  районної ради VІI скликання

                   16.02.2017 року                                                            № 274-VIІ

Про затвердження Програми

створення та функціонування місцевої

пожежної охорони Ізюмського району

на період 2017 – 2019 років

 

 

Заслухавши інформацію Ізюмської районної державної адміністрації про затвердження районної Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони Ізюмського району на період 2017– 2019 років, відповідно до  Кодексу Цивільного Захисту України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити районну Програму створення та функціонування місцевої пожежної охорони Ізюмського району на період 2017– 2019 років.
  2. Доручити районній державній адміністрації вжити всіх необхідних заходів щодо виконання заходів Програми створення та функціонування місцевої пожежної охорони Ізюмського району на період 2017-2019 років.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                   С. Дуванський