Рішення №278

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХVІ сесії  районної ради VІI скликання

                   16.02.2017 року                                                            № 278-VIІ

Про продовження терміну оренди

частини приміщення, розташованого

за адресою: м. Ізюм, пл. Центральна, 1

наданого Публічному акціонерному товариству

«Райффайзен Банк Аваль»

 

Розглянувши лист Публічного акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» від 19.01.2017 року №Д3-ІТРБ/73, керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Продовжити термін оренди частини приміщення загальною площею  1 кв.м., розташованого за адресою: м. Ізюм, пл. Центральна, 1, наданого Публічному акціонерному  товариству «Райффайзен Банк Аваль», для розміщення терміналу самообслуговування на термін 2 роки 11 місяців з орендною платою  згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженого рішенням ХХХІХ сесії районної ради V скликання                    від 02.04.09 р. № 378-V.
  2. Заступнику голови районної ради Сердюку В. М. укласти з Публічним акціонерним товариством «Райффайзен Банк Аваль» додаткову угоду на продовження терміну оренди частини приміщення відповідно до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

 

 

Голова районної ради                                                                       С. Дуванський