Рішення №279

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХVІ сесії  районної ради VІI скликання

                   16.02.2017 року                                                            № 279-VIІ

Про надання в користування

гуртожитку, розташованого

за адресою: м. Ізюм,

вул. Соборна, 51 кв. 7

 

 

Розглянувши заяву прокурора Дворічанського відділу Ізюмської місцевої прокуратури Квітчатого К.В. від 29.12.2016 р., відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Рішення LVІІІ сесії Ізюмської районної ради від 09 жовтня 2015 року №781-VІ «Про надання в користування гуртожитку, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 51 кв. 7» Лазарєву Андрію Павловичу вважати таким, що втратило чинність.

 

  1. Надати в користування гуртожиток, розташований за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 51 кв. 7, прокурору Дворічанського відділу Ізюмської місцевої прокуратури Квітчатому Костянтину Володимировичу терміном на 2 роки 11 місяців.

 

  1. Доручити заступнику голови районної ради Сердюку В.М. укласти угоду з Квітчатим К.В. згідно з чинним законодавством.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                    С. Дуванський