XVIII сесія районної ради VII скликання від 07.06.2017 року

Рішення №311-VII Про затвердження порядку денного XVІІІ сесії районної ради VІІ скликання

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №312-VII Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2017 рік.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Про затвердження структури, штатного розпису та кошторису витрат на утримання виконавчого апарату (секретаріату) районної ради на 2017 рік (рішення не прийнято)

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №313-VII Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього комплексу Ізюмського району Харківської області на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням ХХІІ сесії VI скликання Ізюмської районної ради від 27.07.12 №258-VII.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №314-VII Про внесення змін до рішення ХІV сесії районної ради VIІ скликання від 22 грудня 2016 року №239-VIІ «Про Ізюмський районний бюджет на 2017 рік».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Рішення №315-VII Про надання згоди на проведення централізованих розрахунків по погашенню заборгованості в різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, які надані населенню, для реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 №332.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №316-VII Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської райдержадміністрації на списання з балансу непридатних для використання необоротних активів.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №317-VII Про зміну назви ВІРНОПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на ВІРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та затвердження статуту в новій редакції.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №318-VII Про створення опорного навчального закладу.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №319-VII Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМРАЙКОМУНСЕРВІС» ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в новій редакції.

СТАТУТ

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №320-VII Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №321-VII Про скасування рішення ХVІ сесії Ізюмської районної ради VІІ скликання №277 від 16.02.2017 р. «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл Ізюмського району нежитлової будівлі за адресою: вул.Перемоги, 50, с.Заводи із приватної власності Шевлякова М.М.».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення №322-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Бугаївської сільської ради (за межами населених пунктів) Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ