ХХХІІІ сесія районної ради від 19.07.2018 року

Рішення № 534-VII Про затвердження порядку денного позачергової XХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 535-VII Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Ізюмського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради VІІ скликання від 20.12.2017 №395-VІІ.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 536-VII Про затвердження звіту про виконання Ізюмського районного бюджету за І півріччя 2018 року.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Додаток

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 537-VII Про внесення змін до рішення ХХV сесії районної ради VІІ скликання від 20 грудня 2017 року № 405-VІІ  «Про Ізюмський районний бюджет на 2018 рік».

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 538-VII Про створення комісії  по вирішенню питань щодо звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 539-VII Про зміну назви БУГАЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “БУГАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” та затвердження Статуту в новій редакції.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 540-VII Про реорганізацію Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Комунального закладу «Бугаївський ліцей Ізюмської районної ради Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 541-VII Про передачу автобуса ПАЗ-32054  з балансу відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації на баланс Бугаївської сільської ради.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 542-VII Про надання в оренду Бондаренку В.С. нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 44.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 543-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надана у спільну часткову власність  гр.Салтовській Олені Василівні та гр.Салтовській Ользі Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Кам’янської сільської ради Ізюмського району Харківської області (за межами населених пунктів)».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 544-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди ПП «Золота Нива 1» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі під господарськими будівлями та дворами), які розташовані за межами населених пунктів на території Олександрівської і Чистоводівської сільських рад Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ