Проекти рішень

 

2018 рік

ПРОЕКТ Про звіт голови районної ради про діяльність районної ради за 2017 рік

ЗВІТ

ПРОЕКТ  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету                         за І квартал 2018 року.

ПРОЕКТ Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Ізюмського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради VІІ скликання від 20.12.2017 №395-VІІ.

ПРОЕКТ Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради VII скликання від 20.12.2018 №393-VII.

ПРОЕКТ Про виведення з базової мережі закладів культури Ізюмського району.

ПРОЕКТ Про затвердження базової мережі закладів культури Ізюмського району на 2018 рік

ПРОЕКТ Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу.

ПРОЕКТ Про виконання Програми «По забезпеченістю матеріальними та дезінфекційними засобами, необхідними для умертвіння тварин, проведенню ветеринарно-санітарних робіт у вогнищі інфекції, забезпечення функціонування карантинно-поліцейських постів на 2016-2017 роки», затвердженої рішенням XIV сесії районної ради VII скликання від 22.12.2016р. №240-VII.

ПРОЕКТ Про затвердження Програми «По забезпеченістю матеріальними та дезінфекційними засобами, необхідними для умертвіння тварин, проведенню ветеринарно-санітарних робіт у вогнищі інфекції, забезпечення функціонування карантинно-поліцейських постів на 2018-2019 роки».

ПРОЕКТ Про затвердження Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Ізюмського району Харківської області на 2018-2020 роки.

ПРОЕКТ Про хід виконання Програми «Власний дім» Ізюмського району Харківської області на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХVІ сесії районної ради VІ скликання від 03.09.2013р. №482-VІ.

ПРОЕКТ Про хід виконання Програми розвитку сфери побутового обслуговування населення Ізюмського району на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням LVIII сесії районної ради VІ скликання від 09.10.2015р. №783-VІ.

ПРОЕКТ Про хід виконання Програми інформатизації Ізюмського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання №54-VII від 18.02.2016р.

ПРОЕКТ Про хід виконання Програми з ліквідації амброзії полинолистної на території Ізюмського району протягом 2015-2020 років, затвердженої рішенням LV сесії районної ради VII скликання від 08.07.2015р. №748-VII.

ПРОЕКТ Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Ізюмському районі на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням ХІІ сесії районної ради VІІ скликання від 16.11.2016р. №183- VІІ.

ПРОЕКТ Про хід виконання Комплексної програми профілактики правопорушень в Ізюмському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням IV сесії районної ради VII скликання від 18.03.2016р. №63-VII.

ПРОЕКТ Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Капитолівської сільської ради Ізюмського району Харківської області».

ПРОЕКТ Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Бугаївської сільської ради (за межами населених пунктів) Ізюмського району Харківської області».

ПРОЕКТ Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються на умовах оренди СТОВ «Старт», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі під господарськими будівлями та дворами), які розташовані за межами населених пунктів на території Вірнопільської сільської ради Ізюмського району Харківської області».

ПРОЕКТ Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок рекреаційного призначення, що знаходяться в оренді ТОВ «ТАКРОС» для обслуговування будівель та споруд бази відпочинку, які розміщені за межами населених пунктів на території Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області».

ПРОЕКТ Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля) приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 153 ділянки), на територіях Оскільської, Капитолівської та Бражківської сільських рад (за межами населених пунктів) Ізюмського району Харківської області».

ПРОЕКТ Про надання попередньої згоди на прийняття книг із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл Ізюмського району.

ПРОЕКТ Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться  в оренді ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташовані за межами населеного пункту на території Бражківської сільської ради Ізюмського району Харківської області»