LV сесія районної ради від 08.07.2015 року

Рішення №737-VI Про затвердження порядку денного LV сесії районної ради VІ скликання;

Рішення №738-VI Про внесення змін  до Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2015 рік, затвердженої рішенням LI сесії районної ради VІ скликання від 16 січня 2015 року № 682-VІ;

  Рішення №740-VI Про внесення змін до рішення LІ сесії районної ради VI скликання від 16 січня 2015 року №683-VI «Про Ізюмський районний бюджет на 2015 рік».

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 Рішення   №741-VI Про передачу коштів медичної субвенції по медичному обслуговуванню сільського населення в центральній міській лікарні бюджету міста Ізюм на 2016 рік

 Рішення   №742-VI Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності  гр. Полянського Петра Петровича для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (в кількості – 2 ділянки) для оформлення спадщини земельної ділянки на території  Кам’янської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

  Рішення   №743-VI Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки приватної власності  гр. Скрипник Івана Кузьмича для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва для оформлення спадщини земельної ділянки  на території  Левківської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

 Рішення   №744-VI Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності  гр. Хічій Богдана Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва для оформлення спадщини земельної ділянки на території  Червонооскільської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

  Рішення   №745-VI Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки приватної власності  гр. Дендерюка Сергія Григоровича для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва для оформлення спадщини земельної ділянки на території Бригадирівської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

 Рішення   №746-VI Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки приватної власності  гр. Зубахіна Олексія Тихоновича для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва для оформлення спадщини земельної ділянки на території Чистоводівської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

  Рішення   №747-VI Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки приватної власності  гр.Калюги Василя Івановича для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва для оформлення спадщини земельної ділянки на території Червонооскільської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

 Рішення   №748-VI Про затвердження Програми з ліквідації амброзії полинолистої на території Ізюмського району протягом 2015-2020 років.

  Рішення   №749-VI Про зміну назви КУНЬЄВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на КУНЬЄВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та затвердження статуту в новій редакції

 Рішення   №750-VI  Про погодження звільнення Плиски Валентини Яківни з посади директора Капитолівського навчально – виховного комплексу Ізюмської районної ради Харківської області.

  Рішення   №751-VI Про погодження  кандидатури Журавльової Тетяни Павлівни для призначення на посаду директора Капитолівського навчально – виховного комплексу Ізюмської районної ради Харківської області.

  Рішення   №752-VI  Про ліквідацію Крамарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області.

   Рішення   №753-VI  Про продовження терміну дії  контрактів з директорами     навчальних закладів Ізюмського  району Харківської області.

Рішення №754  -VI  Про звернення депутатів Ізюмської районної ради Харківської області до голів територіальних громад Ізюмського району