VI сесія районної ради VII скликання від 18.05.2016 року

Рішення № 78-VII Про затвердження порядку денного VI сесії районної ради VII скликання;

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 79-VII Про затвердження звіту про виконання Ізюмського районного бюджету за І квартал 2016 року.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 80-VII Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів виконавчим апаратом районної ради, установами та організаціями, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 81-VII Про  внесення змін до  районної  Програми  «Шкільний автобус» на 20122016 роки.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 82-VII Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VII скликання Ізюмської районної ради від 18 лютого 2016 року № 22-VII «Про організацію та затвердження вартості харчування учнів та вихованців навчальних закладів Ізюмського району».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 83-VII Про затвердження змін до Програми роботи з обдарованими, талановитими дітьми та молоддю Ізюмського району на 2012-2016 роки та виділення коштів для матеріального заохочення педагогічних працівників, які підготували переможців обласних олімпіад та ІІ етапу захисту робіт в МАН.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 84-VII Про виділення коштів для матеріального заохочення учнів, які стали переможцями обласних, районних олімпіад, І та ІІ етапу захисту робіт в МАН.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 85-VII Про затвердження вартості харчування учнів та вихованців навчальних закладів Ізюмського району на період оздоровчої кампанії 2016 року.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 86-VII Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2016 рік.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 87-VII Про внесення змін і доповнень до Програми розвитку дорожнього комплексу Ізюмського району Харківської області на 2012-2017 роки, затвердженої рішенням ХХІІ сесії VI скликання Ізюмської районної ради від 27.07.2012 № 258-VI.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 88-VII Про внесення змін до Комплексної цільової програми розвитку футболу в Ізюмському районі на 2013-2016 роки.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 89-VII Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VII скликання від 05 лютого 2016 року № 11-VII «Про Ізюмський районний бюджет на 2016 рік».

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 90-VII Про затвердження базової мережі закладів культури Ізюмського району на 2016 рік.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 91-VII Про виконання районної Програми розвитку культури Ізюмського району на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням ХХХ сесії районної ради VІ скликання від 27 лютого 2013 року № 398-VІ.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 92-VII Про затвердження Програми розвитку культури і туризму Ізюмського району на 2016-2018 роки.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 93-VII Про затвердження Положення  про надання платних послуг Ізюмською центральною районною бібліотекою.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 94-VII Про прийняття друкованих книжок «Школярику – про Батьківщину» у спільну власність територіальних громад сіл Ізюмського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 95-VII Про передачу в оренду дерматоскопа D30 EUROLIGT Комунальному закладу охорони здоров’я Обласний шкірно-венерологічний диспансер № 3.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 96-VII Про затвердження Порядків та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів за рахунок районного бюджету.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 97-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Бєсєдіну Миколі Івановичу (кадастровий номер – 6322880800:02:000:0259) і розташована за межами населених пунктів Бражківської сільської ради  на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 98-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Скрипник Любові Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для визначення  вартості земельної ділянки на території Левківської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 99-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Горобець Катерини Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для визначення вартості земельної ділянки на території Левківської сільської ради  (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 100-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) та для ведення особистого селянського господарства на території Бригадирівської сільської ради (за межами населених пунктів) Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 101-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що передається в оренду гр. Князєву Анатолію Михайловичу для ведення фермерського господарства (КВЦПЗ-01.02), на території Довгеньківської сільської ради (за межами населених пунктів) Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 102-VII  Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Овередному Віталію Анатолійовичу і розташована за межами населених пунктів Заводської сільської ради  на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 103-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Овередному Віталію Анатолійовичу (кадастровий номер – 6322883000:03:000:0261) і розташована за межами населених пунктів Заводської сільської ради  на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 104-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Овередному Віталію Анатолійовичу і розташована за межами населених пунктів Заводської сільської ради  на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 105-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Бєсєдіну Олександру Олександровичу і розташована за межами населених пунктів Бражківської сільської ради на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 106-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Бєсєдіну Миколі Івановичу і розташована за межами населених пунктів Бражківської сільської ради на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 107-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Заїці Сергію Володимировичу (кадастровий номер – 6322881500:02:000:0332 і розташована за межами населених пунктів Бригадирівської сільської ради на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 108-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Заїці Сергію Володимировичу (кадастровий номер – 6322881500:02:000:0386) і розташована за межами населених пунктів Бригадирівської сільської ради на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 109-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Заїці Сергію Володимировичу і розташована за межами населених пунктів Бригадирівської сільської ради на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 110-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), яка надається в оренду           гр. Бочаровій Наталії Анатоліївні для ведення фермерського господарства             (в кількості – 1 ділянка), для визначення вартості земельної ділянки на території Вірнопільської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 111-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), які надаються в оренду                гр. Волченку Геннадію Валерійовичу для ведення фермерського господарства       (в кількості – 2 ділянки), на території Куньєвської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 112-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля), які надані в оренду  гр. Углєватому Миколі Івановичу для ведення фермерського господарства           (в кількості 11 ділянок), на території Вірнопільської, Кам’янської та Бражківської сільських рад (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 113-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Чернігіну Володимиру Анатолійовичу і розташована за межами населених пунктів Куньєвської сільської ради  на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 114-VII Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства, що передається в оренду гр. Чернігіну Володимиру Анатолійовичу (кадастровий номер – 6322886000:02:000:0200) і розташована за межами населених пунктів Куньєвської сільської ради  на території Ізюмського району Харківської області».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 115-VII Про внесення змін до рішення  ІV сесії Ізюмської районної ради VІІ скликання від 18.03.2016 р. № 65-VІІ «Про створення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМРАЙКОМУНСЕРВІС» ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 116-VII Про погодження дострокового розірвання контракту з Мирошниченко Л.Г.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Рішення № 117-VII Про скасування рішення ІV сесії районної ради від 18 березня 2016 року № 72-VІІ «Про надання в оренду ПП «МЕДІЯ+» частини приміщення, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Ентузіастів, 21-б».

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ