«Дорогі ветерани, шановні земляки!

Від імені депутатського корпусу Ізюмської районної ради щиро вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та 76-річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі ветерани, ми вдячні Вам, за великий подвиг, мужність,  патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм у смертельній боротьбі з ворогом.  Ви завжди залишитеся для нас взірцем служіння батьківщині, своєму народу,  найкращим людським ідеалам.

Миру всім, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Голова Ізюмської районної ради                                               Сергій  Дуванський

«Шановні жителі Ізюмського району!

Від імені депутатського корпусу Ізюмської районної ради щиро вітаю вас із Великоднем – світлим та величним святом Христового Воскресіння!

Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить життя кожного з вас міцним здоров’ям, благополуччям, гарним настроєм, миром і злагодою.

Нехай це чудове свято принесе любов та світло у ваші родини, щирість та добро у взаємини, а серце кожної людини наповнюється радістю і світлом!

Божої вам благодаті та душевної величі.

Христос воскрес!

Голова Ізюмської районної ради                                               Сергій  Дуванський»

Артур Товмасян: Допомагаємо громадам реалізовувати власні ініціативи

Обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році проводиться у новому форматі. Серед учасників дві категорії – проєкти, що ініційовані сільськими, селищними, міськими радами, у тому числі зі співробітництва громад та проєкти громадських організацій у партнерстві з органами місцевого самоврядування за умов обов’язкового залучення комунальних підприємств, установ та закладів Харківської обласної ради.

До участі у конкурсі долучилися 29 комунальних підприємств та установ Харківської обласної ради. Взагалі зареєстровано 66 проєктів на загальну суму понад 80 млн грн, у тому числі співфінансування з обласного бюджету 47,7 млн грн.

За напрямами впровадження та галузями проєкти розподілилися наступним чином:

– Освітянські проєкти 14 (21%);

– Благоустрій територій, охорона довкілля та придбання техніки – 6 проєктів (9%);

– Розвиток фізичної культури та спорту – 5 проєктів (7%);

– Проєкти соціального напрямку – 10 (15%);

– Розвиток культури та мистецтва – 22 (34%);

– Охорона здоров’я – 9 (14).

Усього до І категорії зареєстровано 25 проєктів, на загальну суму 35,3 млн гривень, в тому числі співфінансування з обласного бюджету 16,9 млн гривень.

До ІІ категорії – 41 проєкт на загальну суму 44,9 млн гривень, в тому числі співфінансування з обласного бюджету 30,5 млн гривень.

Втім, по 12 проєктах подана документація не відповідала умовам нового Положення про обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», яке затверджено на 2021 рік. Наразі триває робота з оцінювання 54 проєктів, у тому числі від Харківського району 16 проєктів, Чугуївського – 12, Лозівського та Богодухівського по 7 проєктів від кожного району та по 4 від Красноградського, Куп’янського, Ізюмського району. Реалізація проєктів – переможців, які невдовзі визначить Конкурсний комітет, має розпочатися у квітні.

«Благоустрій територій, придбання техніки, вирішення проблем із водопостачанням, облаштування спортивних майданчиків, встановлення вуличного спостереження – далеко не повний перелік потреб громад, які можуть будуть забезпечені у населених пунктах завдяки обласному конкурсу «Разом в майбутнє» і отриманню реальних коштів у якості співфінансування з обласного бюджету. Хочу побажати всім, хто вже має досвід участі у цьому конкурсі та тим, хто вперше долучився, успіху і подальшої активності. Переконаний, що тільки спільною працею, використовуючи наявні можливості та залучаючи нові ресурси, можна зробити життя кращим й комфортнішим. Ідеї громад мають підтримуватися!», – наголошує голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.