В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочато масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком #СтопНасильство.

Продовжувати читання В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочато масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком #СтопНасильство.

Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг

Продовжувати читання Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг

5 вересня свій День народження відзначає депутат районної ради Моросовська Марина Анатоліївна!

Від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження і зичу радості, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості. Нехай  Вас завжди супроводжує  удача, а  доля буде прихильною.

Нехай  життєва чаша буде сповнена здоров’ям, щастям і благополуччям. Нехай поруч із Вами будуть завжди талановиті однодумці і вірні друзі.

З повагою, депутатський корпус районної ради

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА ХХХV СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

4 вересня, відбулася позачергова ХХХV сесія районної ради VII скликання. Позачергова сесія була скликана відповідно до листа голови районної державної адміністрації Любові Шамрай для внесення необхідних змін до районного бюджету. Проведення позачергової сесії безпосередньо пов’язано з рішеннями прийнятими на сесії Харківської обласної ради 30 серпня 2018 року, завдяки яким Ізюмському району було виділено майже 3 млн. грн. на визначені цілі.

Продовжувати читання ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА ХХХV СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Виїзд дитини за кордон з тим з батьків, хто проживає окремо від дитини, належно виконує свої батьківські обов’язки і НЕ МАЄ заборгованості зі сплати аліментів.

Продовжувати читання Виїзд дитини за кордон з тим з батьків, хто проживає окремо від дитини, належно виконує свої батьківські обов’язки і НЕ МАЄ заборгованості зі сплати аліментів.

Виїзд дитини за кордон з одним з батьків без дозволу іншого до 1 місяця та більше у разі якщо другий з батьків зовсім НЕ приймає участі у вихованні дитини та НЕ сплачує аліменти.

Продовжувати читання Виїзд дитини за кордон з одним з батьків без дозволу іншого до 1 місяця та більше у разі якщо другий з батьків зовсім НЕ приймає участі у вихованні дитини та НЕ сплачує аліменти.

Виїзд дитини за кордон без дозволу іншого батька на строк до 1 місяця з тим із батьків, з ким проживає дитина і який не створює перешкод у побаченні з дитиною для другого з батьків.

Продовжувати читання Виїзд дитини за кордон без дозволу іншого батька на строк до 1 місяця з тим із батьків, з ким проживає дитина і який не створює перешкод у побаченні з дитиною для другого з батьків.

Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває передбачає:

– податкові пільги для батьків, які інвестують в розвиток власних дітей;
– контроль за тим, куди йдуть кошти, які сплачують дитині;
– рівні умови для обох батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки, щодо виховання та можливості виїзду за кордон;
– збільшений мінімальний розмір аліментів на дитину;
– адміністративну відповідальність за перешкоджання у праві бачитися, спілкуватися з дитиною;
– посилену відповідальність за ухилення від суспільно – корисних робіт.

Вчора почала діяти норма Закону 2475 щодо виїзду дитини, яка проживає в неповній сім’ї, з одним з батьків за кордон без дозволу іншого строком до 1 місяця Продовжувати читання Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває передбачає:

БІЙЦІ БАТАЛЬЙОНУ ТЕРОБОРОНИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

День 29 серпня для військовозобов’язаних, що прибули на навчальні збори батальйону територіальної оборони, був по-військовому святковий.  Продовжувати читання БІЙЦІ БАТАЛЬЙОНУ ТЕРОБОРОНИ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ

Шановні жителі Ізюмського району!

Від імені депутатів Ізюмської районної ради щиро вітаю Вас з найбільшими державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності! Продовжувати читання Шановні жителі Ізюмського району!

Конкурсним комітетом обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє” прийнято рішення про початок проведення конкурсу на 2019 рік з 1 вересня 2018 року.

Продовжувати читання Конкурсним комітетом обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє” прийнято рішення про початок проведення конкурсу на 2019 рік з 1 вересня 2018 року.

Проект Рішення ХХХІ сесії Довгеньківської сільської ради Про надання згоди на добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади

Продовжувати читання Проект Рішення ХХХІ сесії Довгеньківської сільської ради Про надання згоди на добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади

ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА ХХХІV СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

10 серпня, відбулася позачергова ХХХІV сесія районної ради VII скликання. Позачергова сесія була скликана відповідно до листа голови районної державної адміністрації Любові Шамрай для внесення необхідних змін до районного бюджету. В роботі сесії взяли участь 18 депутатів. У великій залі Ізюмської районної ради також були присутні сільські голови, заступники голови РДА, керівники установ та організацій, керівники структурних підрозділів та працівники виконавчого апарату районної ради. Продовжувати читання ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА ХХХІV СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

10 серпня о 9.00 у великій залі засідань відбудеться позачергова ХХХІV сесія районної ради VII скликання

Продовжувати читання 10 серпня о 9.00 у великій залі засідань відбудеться позачергова ХХХІV сесія районної ради VII скликання