Увага конкурс!!! НА ПОСАДУ Завідувача комунального підприємства охорони здоров’я «Аптека №140»

Продовжувати читання Увага конкурс!!! НА ПОСАДУ Завідувача комунального підприємства охорони здоров’я «Аптека №140»

«Милі, чарівні жінки!

Щиро вітаю Вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Це свято є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів. Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.   Продовжувати читання «Милі, чарівні жінки!

ВІДБУЛАСЯ 29-ТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 7-ГО СКЛИКАННЯ

Перед початком засідання голова райради Сергій Дуванський привітав свого заступника В’ячеслава Сердюка з минулим днем народженням.
Після цього Сергій Володимирович разом з головою Ізюмської районної державної адміністрації, Любов’ю Шамрай і депутатом Харківської обласної ради Вісханом Ісламовим з нагоди 95-річчя Ізюмського району нагородили: Продовжувати читання ВІДБУЛАСЯ 29-ТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 7-ГО СКЛИКАННЯ

06 березня о 10.00 у великій залі засідань відбудеться позачергова ХХІХ сесія районної ради VII скликання

Продовжувати читання 06 березня о 10.00 у великій залі засідань відбудеться позачергова ХХІХ сесія районної ради VII скликання

28 лютого свій День народження відзначає депутат районної ради Сердюк Вячеслав Миколайович!

Шановний Вячеславе Миколайовичу!

Прийміть вітання з нагоди Вашого особистого свята – Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

З повагою, голова районної ради                                           С.Дуванський

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ.

Сьогодні в приміщенні Районного організаційно-методичного центру представники структурних підрозділів РДА згадували події сторічної давнини, коли біля залізничної станції Крути поблизу однойменного селища відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Продовжувати читання ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ.

ХХVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

24 січня відбулася позачергова  ХХVI сесія VII скликання Ізюмської районної ради. У ході роботи депутати заслухали звіт керівника Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області Володимира Калюги про результати діяльності Ізюмської місцевої прокуратури  та прийняли його до відома. Продовжувати читання ХХVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ