Депутати VIII скликання

№ п-пПІБОрганізація політичної партії
1Дуванський Сергій ВолодимировичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
2Штельмах Максим ОлеговичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
3Запорожченко Катерина МихайлівнаХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
4Лисенко Олександр ГригоровичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
5Скрипник Володимир ВасильовичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
6Козиренко Віталій ВікторовичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
7Половецький Сергій ВолодимировичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
8Коцар Віктор МиколайовичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
9Білодід Олена ІванівнаХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
10Смирнов Дмитро ВасильовичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
11Зубенко Володимир ІвановичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
12Костомаров Віталій ОлександровичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
13Блудова Лариса ГригорівнаХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
14Лагута Ігор ЛеонідовичХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
15Шевченко Карина СергіївнаХарківська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
16Запорожченко Олександр ВолодимировичРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
17Моросовська Марина АнатоліївнаРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
18Григоренко Костянтин ОлександровичРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
19Халєєв Олександр АнатолійовичРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
20Суслова Тетяна МиколаївнаРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
21Панасенко Валентина МихайлівнаРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
22Мартинова Тетяна ДмитрівнаРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
23Кіпоть Роман МиколайовичРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
24Решетняк Геннадій МиколайовичРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
25Наздрачов Микола ПетровичРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
26Федченко Сергій ВолодимировичРЕГІОНАЛЬНА ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
27Чегринець Андрій ЮрійовичХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
28Лісняк Вікторія ВікторівнаХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
29Никифоров ЯнісСаввичХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
30Стрельник Віра ВікторівнаХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
31Карабанов Віталій ЮрійовичХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
32Стрельнік Юрій МиколайовичХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
33Макаревич Ігор МиколайовичХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
34Шутько Сергій ПавловичХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
35Загнетко Інна СтепанівнаХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
36Веприцька Ніна ІллівнаХарківська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
37Бовдир Валерій ОлександровичХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
38Баляса Яніна АнатоліївнаХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
39Рибалко Олександр МиколайовичХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
40Фесенко Олена ОлександрівнаХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
41Шевелин Степан ПрокоповичХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»
42Горбель Костянтин ВолодимировичХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РЕГІОНАЛЬНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»